ZESPÓŁ

Izabela Stefaniak

Specjalista psychiatra osób dorosłych, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat nr 39, kurs ukończony pod kierunkiem prof. M. Reineckego), superwizor – dydaktyk PTTPB , certyfikat nr 35.
Uczestnik szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty schematu.
Uczestnik szkoleń i konferencji zagranicznych organizowanych m.in. przez:
– European Association for Behavioural and Cognitive Therapies,
– International Society of Schema Therapy,
– Annual Course of Schizophrenia.

Autorka szkoleń i programów terapeutycznych opartych na bazie terapii poznawczo- behawioralnej, m.in.:
– programu terapeutycznego – psychoterapii grupowej dla osób z chorobą afektywną dwubiegunową, jednobiegunową;
– programów terapeutycznych dla osób z doświadczeniem psychozy;
– szkolenia z zakresu stosowania TPB u osób z zaburzeniem stresowym pourazowym, fobią społeczną, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych.

Autorka programów superwizji dla grup zawodowych działających w obszarze „pomocowym”.

Droga zawodowa:
Doświadczenie zawodowe – 16 lat.
Aktualnie pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w latach wcześniejszych pracownik I Kliniki Psychiatrycznej WUM (oddział ogólno – psychiatryczny) oraz II Kliniki Psychiatrycznej (oddział dzienny).
Do 31. 12.2017 roku związana była z Poradnia dla Dorosłych oraz Szkołą Psychoterapii Centrum CBT, gdzie pracowała jako wykładowca i superwizor.

Specjalizuje się w:
1) Zaburzeniach depresyjnych, zaburzeniach nastroju.
2) Zaburzeniach lękowych.
3) Zaburzeniach pamięci, zachowania, osobowości.
4) Zaburzeniach psychotycznych

Posiadane uprawnienia:
1)Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
2) Wystawianie zaświadczeń lekarskich

Pracuje w:
gabinecie ANIMA w Legionowie (Legionowo, ul. Rycerska 2B),
oraz w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu InterEgo w Warszawie (Warszawa, ul. Mokotowska 3 m.6)
Chcesz zapisać się na wizytę:
Zadzwoń: 500-122-087
Lub zapisz się mailowo: istefaniak.terapia@gmail.com

„Od kiedy pamiętam interesowały mnie zagadnienia związane z psychiką człowieka, trudno powiedzieć co i kto ukształtował mój sposób widzenia drugiej osoby. Niejednokrotnie się nad tym zastanawiałam, na pewno byli to inni ludzie, których spotykałam na swojej drodze, nauczyciele, osoby dla mnie ważne, które wprowadzały mnie do zawodu. Człowiek nadal pozostaje dla mnie zagadką, której rozwikłanie jest pasją. W swojej pracy łączę podejście lekarskie z psychoterapeutycznym. Staram się rozwijać idąc tymi dwiema drogami”.


Wojciech Stefaniak

filozof, psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny.

Pracuje w Centrum Terapii CBT w Warszawie (www.cbt.pl). Specjalizuje się w terapii osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi oraz problemami osobowościowymi. Prowadzi doradztwo w zakresie rozwoju osobistego. Prowadzi także terapię par i małżeństw skierowaną do osób przeżywających trudności w porozumieniu się lub będących w sytuacji kryzysu i osłabienia wzajemnych więzi.
Wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT. Autor licznych warsztatów i programów szkoleniowych . Redaktor naczelny kwartalnika “Terapia Poznawczo-  Behawioralna”.


Barbara Kamińska-Kolarz

psycholog i psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Formularz kontaktowy

Pracuję w Poradni Dzieci i Młodzieży CBT w Warszawie i Centrum Neurorehabilitacji w Warszawie. Zajmuję się diagnozą, terapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży. Interesują mnie głównie zaburzenia neurorozwojowe m.in. zespół nadpobudliwości psychoruchowej, całościowe zaburzenia rozwoju. Prowadzę szkolenia dla nauczycieli i psychologów a także warsztaty umiejętności rodzicielskich

Prowadzę także konsultacje dla dzieci i młodzieży w zakresie problemów szkolnych i wychowawczych a także terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dotyczącą trudności w relacjach z rówieśnikami, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i tików.